A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  Š  Z  Ž  T  U  V  W  Õ  Ä  Ö  Ü  X  Y  

Otsi

Leroy
Leroy
Saksamaa
Režissöör: Armin Völckers
Programm: Just Film: Tänavakultuuri eriprogramm
Levist väljas
Duggholufolkid
Island
Režissöör: Ari Kristinsson
Programm: Just Film: lastefilmid
Linnulaul
El Cant dels Ocells
Hispaania
Režissöör: Albert Serra
Programm: Foorum
Liverpool
Liverpool
Argentiina
Režissöör: Lisandro Alonso
Programm: Argentiina uus kino
Lorna vaikimine
Le Silence de Lorna
Belgia
Režissöör: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
Programm: Panoraam

Louise-Michel
Louise-Michel
Prantsusmaa
Režissöör: Benoit Delépine, Gustave Kervern
Programm: Foorum
Love, Peace & Beatbox
Love, Peace & Beatbox
Saksamaa
Režissöör: Volker Meyer-Dabisch
Programm: Just Film: Tänavakultuuri eriprogramm
Luba sisse see õige
Lat den rätte komma in
Rootsi
Režissöör: Tomas Alfredson
Programm: Just Film: noortefilmid
Lugu 52
Istoria 52
Kreeka
Režissöör: Alexis Alexiou
Programm: Foorum
Lumi
Snijeg
Bosnia-Hertsegoviina
Režissöör: Aida Begic
Programm: Rahvusvaheline võistlusprogramm EurAsia
Lõvikoobas
Leonera
Argentiina
Režissöör: Pablo Trapero
Programm: Argentiina uus kino
Lõvipoeg
Son of a Lion
Austraalia
Režissöör: Benjamin Gilmour
Programm: Inimõiguste eriprogramm "Ikkagi inimene"
Lämbumine
Choke
USA
Režissöör: Clark Gregg
Programm: Panoraam
Maadleja
The Wrestler
USA
Režissöör: Darren Aronofsky
Programm: Screen International kriitikute valik

Maailm on suur ja lunastus luurab nurga taga
Svetat e goljam i spasenie debne otvsjakade
Bulgaaria
Režissöör: Stephan Komandarev
Programm: Rahvusvaheline võistlusprogramm EurAsia

Maakooliõpetaja
Venkovsky Ucitel
Tšehhi Vabariik
Režissöör: Bohdan Slama
Programm: Panoraam
Maa ja tuhk
Khakestar-O-Khak
Afganistan
Režissöör: Atiq Rahimi
Programm: Siiditee tulised punktid: Afganistani eri
Manda Bala - Saada kuul
Manda Bala
Brasiilia
Režissöör: Jason Kohn
Programm: doc@poff
Mao Tse Tung
Mao Ce Dun
Albaania
Režissöör: Besnik Bisha
Programm: Inimõiguste eriprogramm "Ikkagi inimene"
Maria Larssoni igavesed hetked
Maria Larssons evige øjeblik
Rootsi
Režissöör: Jan Troell
Programm: Põhja valgus
Marutaud
La Rabia
Argentiina
Režissöör: Albertina Carri
Programm: Argentiina uus kino
Max Minsky ja mina
Max Minsky und ich
Saksamaa
Režissöör: Anna Justice
Programm: Just Film: lastefilmid
Mees, kes armastas Yngvet
Mannen som elsket Yngve
Norra
Režissöör: Stian Kristiansen
Programm: Just Film: noortefilmid
Mees köiel
Man on Wire
Suurbritannia
Režissöör: James Marsh
Programm: Kultuuri- ja muusikadokumentaalfilmide eri "Mitmepalgeline maailm"

Mehhaaniline armastus
Mechanical Love
Taani
Režissöör: Phie Ambo
Programm: doc@poff
1 26 51 76 101 126 151 176 201 226 
prg. mart kalmo