A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  Š  Z  Ž  T  U  V  W  Õ  Ä  Ö  Ü  X  Y  

Otsi

Maadleja
The Wrestler
USA
Režissöör: Darren Aronofsky
Programm: Screen International kriitikute valik

Maailm on suur ja lunastus luurab nurga taga
Svetat e goljam i spasenie debne otvsjakade
Bulgaaria
Režissöör: Stephan Komandarev
Programm: Rahvusvaheline võistlusprogramm EurAsia

Maakooliõpetaja
Venkovsky Ucitel
Tšehhi Vabariik
Režissöör: Bohdan Slama
Programm: Panoraam
Maa ja tuhk
Khakestar-O-Khak
Afganistan
Režissöör: Atiq Rahimi
Programm: Siiditee tulised punktid: Afganistani eri
Manda Bala - Saada kuul
Manda Bala
Brasiilia
Režissöör: Jason Kohn
Programm: doc@poff
Mao Tse Tung
Mao Ce Dun
Albaania
Režissöör: Besnik Bisha
Programm: Inimõiguste eriprogramm "Ikkagi inimene"
Maria Larssoni igavesed hetked
Maria Larssons evige øjeblik
Rootsi
Režissöör: Jan Troell
Programm: Põhja valgus
Marutaud
La Rabia
Argentiina
Režissöör: Albertina Carri
Programm: Argentiina uus kino
Max Minsky ja mina
Max Minsky und ich
Saksamaa
Režissöör: Anna Justice
Programm: Just Film: lastefilmid
Mees, kes armastas Yngvet
Mannen som elsket Yngve
Norra
Režissöör: Stian Kristiansen
Programm: Just Film: noortefilmid
Mees köiel
Man on Wire
Suurbritannia
Režissöör: James Marsh
Programm: Kultuuri- ja muusikadokumentaalfilmide eri "Mitmepalgeline maailm"

Mehhaaniline armastus
Mechanical Love
Taani
Režissöör: Phie Ambo
Programm: doc@poff
Meistrite kohvik
Café de los Maestros
Argentiina
Režissöör: Miguel Kohan, Gustavo Santaolalla
Programm: Kultuuri- ja muusikadokumentaalfilmide eri "Mitmepalgeline maailm"
Memmepoeg
Momma's Man
USA
Režissöör: Azazel Jacobs
Programm: Crazy Cool: Põhja-Ameerika indie filmid
Meresool
Milih Min Hadha Al Bashir
Prantsusmaa
Režissöör: Annemarie Jacir
Programm: Panoraam
Meretõkked
Un Barrage Contre le Pacifique
Prantsusmaa
Režissöör: Rithy Panh
Programm: Panoraam
Metsatalu
The Cottage
Suurbritannia
Režissöör: Paul Andrew Williams
Programm: Ööfilmid
Metsik põld
Dikoe pole
Venemaa
Režissöör: Mikhail Kalatozishvili
Programm: Panoraam
Mina olin siin
Mina olin siin
Eesti
Režissöör: René Vilbre
Programm: Tridensi Balti täispikkade filmide konkurss
Mine rahus, Jamil
Ga med fred Jamil - Ma salama Jamil
Taani
Režissöör: Omar Shargawi
Programm: Panoraam
Minu Marlon ja Brando
Gitmek
Türgi
Režissöör: Hüseyin Karabey
Programm: Türgi fookuses
Minu Winnipeg
My Winnipeg
Kanada
Režissöör: Guy Maddin
Programm: Crazy Cool: Põhja-Ameerika indie filmid
Moskva, Belgia
Aanrijding in Moscou
Belgia
Režissöör: Christophe van Rompaey
Programm: Panoraam
Mozarti linn
Mozart Town
Lõuna-Korea
Režissöör: Jeon Kyu-hwan
Programm: Rahvusvaheline võistlusprogramm EurAsia
Must jää
Musta jää
Soome
Režissöör: Petri Kotwica
Programm: Põhja valgus
1 26 
prg. mart kalmo