Viktor %26 Rolf: sest me oleme seda väärt!
Viktor & Rolf: Because We're Worth It! Režissöör: Femke Wolting


Hollandist pärit Viktor Horsting ja Rolf Snoeren kohtusid ülikoolis ning juba 1993. aastal lõid koos moemärgi Viktor & Rolf. Brändi moe-show'd on alati väga oodatud teatraalsed vaatemängud, kus modellid kannavad ootamatuid aksessuaare või kummalisi detaile - patju, mis seotud modellide seljale või peas musti kiivreid või sarvi.

Film VIKTOR & ROLF: SEST ME OLEME SEDA VÄÄRT! toob vaatajate ette brändi parfüümi Flowerbomb ja samanimelise rõivakollektsiooni loomise aja. Kangaste valimisele, rõivamudelite modelleerimisele ja parfüümi kontseptsioonikoosolekutele paneb punkti võimas moe-show, mis taaskord näitab moegeeniust oskust oma loomingut väga efektselt eksponeerida. Moemaailma lemmiklasteks nimetatud Viktorit ja Rolfi vaadates saab tõdeda, et kaks pead on ikka kaks pead. Ilmselt on nende edukuse taga just sujuv koostöö, ühine hingamine, ühine eesmärgi poole püüdlemine.

Viktor ja Rolf näevad välja kui seksikad nohikud - sarvraamidega prillid ja tennised kuuluvad nende tavapärase välimuse juurde. Ometi on nad mehed, kes määravad paljude nüüdisaegsete moeteadlikute naiste välimuse. Sest nad on seda väärt.

Helen Saluveer


Festivalid ja auhinnad:
Lingid: Koduleht

Programm: Montoni moefilmide eriprogramm

Riik: USA
Aasta: 2005
Pikkus: 60
Keel: inglise
Produtsent: Bruno Felix, Femke Wolting
Stsenarist: Bruno Felix, Femke Wolting
Režissöör: Femke Wolting
Operaator: Alexander Oey, Wiro Felix
Muusika: Meek/Funckarma
Montaaž: Menno Boerema, Chris van Oers


Kommentaarid(0)
Femke Wolting

Femke Wolting on Amsterdami filmistuudio Submarine kaasasutaja ning lavastanud ja produtseerinud enamasti dokumentaalfilme. Aastatel 1994-2002 kureeris ta Rotterdami filmifestivalil eriprogrammi "Exploding Cinema". Alates 1999. aastast on ta lavastanud dokfilme, nende hulgas filmi "It's The End Of TV As We Know It" (1999) televisiooni tulevikust.

It's The End Of TV As We Know It (1999), Viktor & Rolf: Because We're Worth It! (2005)


Pühapäev, 30. november 16:00
Cinamon PÖFF II
Lisa oma kavva   Osta pilet

Kolmapäev, 03. detsember 22:00
Kumu auditoorium
Lisa oma kavva   Osta pilet

Laupäev, 06. detsember 14:00
Kumu auditoorium
Lisa oma kavva   Osta pilet

prg. mart kalmo