Kui elu oli hea
When Life Was Good Režissöör: Terry Miles


KUI ELU OLI HEA on kelmikas draama pool-boheemlastest, kes heitlevad (emotsionaalselt, romantiliselt ja professionaalselt), et leida selles maailmas oma tee.
Filmi juhib kiindumus oma karakteritesse, kes on samas ka debüütlavastaja Terry Miles'i sõbrad.

See film omab hägust ja kergelt pilves ilmet ning on toimetatud nõnda, et vaatajale jääks mulje, et ta nuhib oma tegelaskujude iseloomude ja isiklike nõrkuste järgi.
Filmi keskmes on isehakanud näitlejanna on Brooklyn (Kristine Cofsky), kes on tulnud tagasi välismaalt õppimast, et tähistada oma poiss-sõbra Beni sünnipäeva.
Filmi keskmes on ka tema kauaaegne sõbranna ja edasipüüdlik tantsija Faith (Keri Horton), kes on teinud oma karjääris pausi, et päästa oma suhe ning lootustandev stsenarist Casey (Casey Manderson) on Faithi poss-sõber.

Kohe algusest peale on tunda, et kõik pole päris õige kuna osatäitjaid valdavad vastuolulised emotsioonid, ettearvamatu intiimsus ja nõudmised maailmale.
Karakterid teeb meeldivamaks neile omane lihtsameelsus, segadus ja teesklusest keeldumine lihtsalt selleks, et elus edasi jõuda. Selles lõbusas ja üllatavas filmis armub vaataja näitlejatesse ja nende universaalsetesse draamadesse. See film toob Kanada filmikunsti ka uue iseloomuliku suuna.
Festivalid ja auhinnad: Toronto, Vancouver
Lingid: Koduleht, Treiler

Programm: Crazy Cool: Põhja-Ameerika indie filmid

Riik: Kanada
Aasta: 2008
Pikkus: 87
Keel: inglise
Produtsent: Terry Miles
Stsenarist: Terry Miles
Režissöör: Terry Miles
Operaator: Terry Miles
Muusika: Terry Miles, Cameron Mclellan
Montaaž: Terry Miles

Osatäitjad: Kristine Cofsky, Casey Manderson, Keri Horton, Dan Richardson

Tootja: Cinemanovel Films Inc


Kommentaarid(0)
Terry Miles

Terry Miles (s. Moose Jaw, Saskatchewan, Kanada) on üles kasvanud Calgarys. On osalenud Ashley Pareki nimelises bändis, ning lõpetanud meistrikursused kreatiivses kirjutamises Briti Kolumbia Ülikoolis. On teinud mitu lühifilmi ja muusikavideot, enne kui tegi oma esimese täispika mängufilmi KUI ELU OLI HEA, mille esilinastus toimus sellel aastal Toronto Filmifestivalil.

When Life Was Good (2008)


Reede, 28. november 20:30
Sõprus
Lisa oma kavva   Osta pilet

Teisipäev, 02. detsember 21:00
Kumu auditoorium
Lisa oma kavva   Osta pilet

Reede, 05. detsember 15:00
Cinamon PÖFF I
Lisa oma kavva   Osta pilet

prg. mart kalmo