Täna algab Just Film


PÖFFi laste- ja noortefilmide festival Just Film algab 22. novembril uue eesti lühifilmi esilinastusega. 
Sellel aastal kinos Kosmos toimuv Just Film avatakse 22. novembril kell 19.00 noortefilmi "Rambikramp“ esilinastusega. Filmis mängivad peaosi Markus Dvinjaninov ning Taavi Peterson. "Rambikramp“ on 2008. aasta suvel sündinud lühimängufilm, mis on inspireeritud Jüri Ehlvesti novellist "Al-Quaida“. 

Pärast linastust toimub kontsert, kus üks filmi peaosalistest, Taavi Peterson, esitleb oma uue bändi Üdi loomingut. 


Tänasest alates jätkub Just Filmi kinosse Kosmos nädalajagu ning filmielamusi pakutakse igale vanusele. Sel aastal tuleb Just Film taas noortefilmide programmiga, lastefilmide programmiga ning tänavakultuuri eriprogrammiga.  
Kõik Just Filmi filmid linastuvad eesti- ja venekeelsete subtiitritega. 

Lisaks filmiseanssidele toimub mitmeid eriüritusi.

23. novembril, pühapäeval on Just Filmil perepäev, siis linastuvad programmi kõige pisematele mõeldud filmid ning mitmed koguperefilmid. Alates 6 piletist kehtib Just Filmil soodushind, nii et perepäev on parim päev sõprade ja sugulastega kinno tulemiseks. 

26. novembril, kodanikepäeval, teeb Just Film koostööd projektiga "Vaata ja muuda“ ning esitleb kahel seansil seda, kuidas dokumentaalfilme õppetöös kasutada. 

Just Film festival kestab kinos Kosmos kuni 29. novembrini, mil festival lõpetatakse Saksa dokumentaalfilmiga "Love, Peace and Beatbox“ ning suure beatboximisega.

Lisainfo Just Film festivali kohta:
justfilm@poff.ee  
www.poff.ee/justfilm  
prg. mart kalmo