Animaürituste sarjas ANIMATEEK linastuvad Denise Hauseri animatsioonid

Igakuine animaürituste sari ANIMATEEK alustab uut hooaega 26.jaanuaril kell 18.00. Seekordseks külaliseks on Šveitsist pärit noor väljapaistev animaator Denise Hauser, kes esitleb Kumu auditooriumis (Weizenbergi 34, Tallinn) oma mitmekülgset loomingut.

Animaürituste sarja Animateek korraldab PÖFFi animafilmide festival Animated Dreams koostöös EKA animatsiooni osakonna ja Kumu auditooriumiga alates 2008 aasta kevadest. Sarja eesmärgiks on tuua kunstiline animatsioon laiema publiku ette ka festivalivälisel ajal ning kutsuda igaks ürituseks kohale mõni tuntud välismaine animarežissöör oma filme esitlema või tutvustada kohalike animategijate loomingut.

Denise Hauser (s.1980) on õppinud graafilist disaini ja illustratsiooni Saint Martins‘i Disaini - ja Kunstikolledžis Londonis ja seejärel animatsiooni Londoni Kuninglikus Kunstikolledžis. Tema magistritööd Linnakoopia (Copy City) on näidatud väga paljude animafestivalide programmides, ka 2008. aasta Animated Dreamsi parimate tudengifilmide programmis. Linnakoopia on eksperimentaalne uurimus marginaalsetest maailmadest, mille juured on uue meedia arengus. Hetkel töötab Denise vabakutselise animaatori ja filmitegijana Norras, Trondheimis. 

Vaata lisaks: www.megamagicube.com 

Sissepääs tasuta! 


Lisainfo:
Margit Säde
Animafilmide festivali Animated Dreams juht
56285680
anima@poff.ee
www.poff.ee/anima 
prg. mart kalmo