Laupäev, 22.11.2008
   2201 12:00 Keith Haringi maailm (Kosmos I)
   2202 14:00 Getolapsed (Kosmos I)
   2207 16:30 Skin (Kosmos I)
   2208 18:00 Ben X (Kosmos II)
   2209 19:00 Rambikramp (Kosmos I, Külaline: filmi režissöörid ja näitlejad)
   2210 21:30 Seinte vahel (Kosmos I)
Pühapäev, 23.11.2008
   2301 13:00 Väike kummitus Laban (Kosmos II)
   2302 14:30 Muumide ohtlik jaanipäev (Kosmos I)
   2303 15:00 Torm (Kosmos II)
   2304 16:30 Diskoussid (Kosmos I)
   2305 17:00 Sõjalaps (Kosmos II)
   2306 18:30 Tuhkatriinu 4x4 (Kosmos I, Külaline: näitleja Darja Melnikova ja produtsent Elizabet Troitskaya)
   2312 19:00 Favela Rising (Kosmos II)
   2313 20:30 Gümnaasium (Kosmos I)
   2314 21:00 Beautiful Losers (Kosmos II)
Esmaspäev, 24.11.2008
   2401 16:00 Nõme müts! (Kosmos I)
   2402 17:00 Remiks (Kosmos II)
   2403 18:00 Planet B-Boy (Kosmos I)
   2404 20:00 Ben X (Kosmos I)
   2405 20:30 Mina olin siin (Kosmos II, Külaline: Režissöör René Vilbre)
Teisipäev, 25.11.2008
   2501 16:00 Max Minsky ja mina (Kosmos I)
   2502 17:30 Getolapsed (Kosmos II)
   2503 19:00 Mees, kes armastas Yngvet (Kosmos I)
   2504 19:30 Ümberpiiratud linn (Kosmos II)
    21:00 Punetab lodjapuu (Sõprus, Külaline: näitleja Lidija Fedossejeva-Šukšina)
   2505 21:00 Tumedate liblikate kodu (Kosmos I)
   2506 21:30 Ezra (Kosmos II)
Kolmapäev, 26.11.2008
   2601 14:30 Suur müük (Kosmos II)
   2602 15:00 Muumide ohtlik jaanipäev (Kosmos I)
   2603 17:00 Pingpongi kuningas (Kosmos I)
   2604 17:30 Favela Rising (Kosmos II)
   2605 19:00 Leroy (Kosmos I)
   2606 19:30 Sõjalaps (Kosmos II)
    21:00 Armastuse orjatar (Sõprus)
   2607 21:00 Kaks maailma (Kosmos I)
   2607 21:30 Skin (Kosmos II)
Neljapäev, 27.11.2008
   2701 16:00 Teistsugune (Kosmos I)
   2702 16:30 Torm (Kosmos II, Külaline: režissöör Kaisa Rastimo)
   2703 18:30 Ezra (Kosmos II)
   2704 19:00 Suudlustest, stringidest ja sõprusest (Kosmos I)
   2705 20:30 Remiks (Kosmos II)
   2706 21:00 Switch (Kosmos I)
    21:00 XX sajandi piraadid (Sõprus)
Reede, 28.11.2008
   2827 14:00 Jumala tall (Sõprus)
    14:00 Diskoussid (Kosmos I)
    14:00 Beautiful Losers (Kosmos II)
   2840 16:00 Olen alati tahtnud gängster olla (Cinamon PÖFF I)
   2823 16:00 Mees, kes armastas Yngvet (Kosmos II)
   2828 16:00 Moskva, Belgia (Sõprus)
   2813 16:30 Vahepealsed päevad (Kinomaja)
   2818 17:00 Ilu (Kumu auditoorium)
   2801 17:30 Võitleja (Kosmos I)
   2810 17:30 Külmunud jõgi (Coca-Cola Plaza 2)
   2844 17:30 Hea riist (Cinamon PÖFF II)
   2848 17:30 Lugu 52 (Athena Keskus)
   2816 18:00 Happy-Go-Lucky (Vene Teater)
   2824 18:00 Tee (Kosmos II)
   2829 18:30 Meistrite kohvik (Sõprus)
   2841 18:30 Araabia ööd (Cinamon PÖFF I)
   2860 19:00 Valgete ööde pulmad (Kino Rubiin)
   2814 19:00 Import/eksport (Kinomaja)
   2819 19:00 Üheksandas taevas (Kumu auditoorium)
   2845 19:30 Meretõkked (Cinamon PÖFF II)
   2802 19:30 Luba sisse see õige (Kosmos I)
   2849 19:30 Maria Larssoni igavesed hetked (Athena Keskus)
   2811 20:00 Pimedus (Coca-Cola Plaza 2)
   2825 20:30 Vabatahtmatud (Kosmos II)
   2842 20:30 Vikerkaaretegija (Cinamon PÖFF I)
   2830 20:30 Kui elu oli hea (Sõprus)
   2820 21:30 Dr. Alemán (Kumu auditoorium)
   2846 22:00 Mine rahus, Jamil (Cinamon PÖFF II)
   2817 22:00 Gomorra (Vene Teater)
   2850 22:00 Sidrunipuu (Athena Keskus)
   2815 22:00 Jumal, inimene, koer (Kinomaja)
   2821 22:00 O, pai, o - vaata vaid! (Kosmos I)
   2831 22:30 Still Walking (Sõprus)
   2812 22:30 Rachel abiellub (Coca-Cola Plaza 2)
   2826 22:30 Astmed (Kosmos II)
   2843 22:30 Täiuslik päev (Cinamon PÖFF I)
   2861 23:59 Kottpea (Kino Rubiin)
   2822 23:59 Fermat' tuba (Kosmos I)
   2847 23:59 Eliitrühm (Cinamon PÖFF III)
Laupäev, 29.11.2008
   2913 13:00 Teel (Kinomaja)
   2923 13:30 Lõvipoeg (Kumu auditoorium)
   2901 14:00 Levist väljas (Kosmos I)
   2938 14:00 Seinte vahel (Sõprus)
   2944 14:00 Hirmõnnelik (Cinamon PÖFF II)
   2934 14:00 Väike mägi (Kosmos II)
   2928 14:00 Zift (Von Krahli Teater)
   2940 15:00 Kuu ja teised armukesed (Cinamon PÖFF I)
   2914 15:00 Toomiku film (Kinomaja, Külaline: režissöör Marko Raat)
   2945 16:00 Faro - vete jumalanna (Cinamon PÖFF II)
   2902 16:00 Break Hit (Kosmos I)
   2929 16:00 Eesliinil (Von Krahli Teater)
   2935 16:00 Suve raamat (Kosmos II)
   2939 16:30 Kollane maja (Sõprus)
   2915 17:00 Taarka (Kinomaja, Külaline: Režissöör Ain Mäeots)
   2941 17:30 Duska (Cinamon PÖFF I)
   2910 17:30 Genova (Coca-Cola Plaza 2)
   2946 18:00 Suudlustest, stringidest ja sõprusest (Cinamon PÖFF II)
   2903 18:00 Love, Peace & Beatbox (Kosmos I)
   2960 18:00 Mao Tse Tung (Kino Rubiin)
   2920 18:00 Tokyo sonaat (Vene Teater)
   2925 18:00 Koos Gilberti ja George'iga (Kumu auditoorium)
   2940 18:30 Aeg antud surra (Sõprus)
   2930 19:00 24 City (Von Krahli Teater)
   2916 19:00 Saatana inglid (Kinomaja, Külaline: Režissöör Ahmed Boulane)
   2942 20:00 See on vaba maailm (Cinamon PÖFF I)
   2961 20:00 O'Horten (Kino Rubiin)
   2911 20:00 Maailm on suur ja lunastus luurab nurga taga (Coca-Cola Plaza 2, Külaline: Režissöör Stephan Komandarev)
   2947 20:00 Usaldades armastust (Cinamon PÖFF II)
   2921 20:30 Lõvikoobas (Vene Teater)
   2926 20:30 Manda Bala - Saada kuul (Kumu auditoorium)
   2936 21:00 Vahepealsed päevad (Kosmos II, Külaline: Režissöör Lola Randl)
   2941 21:00 Minu Marlon ja Brando (Sõprus)
   2917 21:00 Goodnight Irene (Kinomaja)
   2931 21:30 Las Meninas (Von Krahli Teater)
   2932 22:00 Värdjad (Kosmos I)
   2943 22:00 Revanš (Cinamon PÖFF I)
   2948 22:30 Mehhaaniline armastus (Cinamon PÖFF II)
   2927 22:30 Lorna vaikimine (Kumu auditoorium)
   2912 22:30 Maadleja (Coca-Cola Plaza 2)
   2922 23:00 Fado (Vene Teater)
   2942 23:00 Koidupiir (Sõprus)
   2918 23:00 Kelmide pidusöök (Kinomaja)
   2937 23:30 Põgenike lood (Kosmos II)
   2949 23:59 Tagaajaja (Cinamon PÖFF III)
   2870 23:59 Metsatalu (Jõhvi Amadeus)
   2933 23:59 Hea, halb ja kummaline (Kosmos I)
Pühapäev, 30.11.2008
   3004 13:30 Absurdistan (Kinomaja)
   3033 14:00 Moskva, Belgia (Sõprus, Külaline: režissöör Christophe van Rompaey)
   3023 14:00 Ponyo mäe otsas (Kosmos I)
   3019 14:00 Kiri Annale (Von Krahli Teater)
   3060 14:00 O, pai, o - vaata vaid! (Kino Rubiin)
   3044 14:00 Skin (Cinamon PÖFF II)
   3028 14:30 Ilu (Kosmos II)
   3040 14:30 Rachel abiellub (Cinamon PÖFF I)
   3014 14:30 Armastus on pime (Kumu auditoorium)
   3050 14:30 Kolm ahvi (Athena Keskus)
   3010 15:00 Maria Larssoni igavesed hetked (Vene Teater)
   3005 15:30 Kolm meest ja kalatiik (Kinomaja, Külaline: Produtsent Uldis Cekulis)
   3020 16:00 Nad ütlevad, et ma olen ahv (Von Krahli Teater)
   3034 16:00 Minu Winnipeg (Sõprus)
   3045 16:00 Viktor %26 Rolf: sest me oleme seda väärt! (Cinamon PÖFF II)
   3024 16:30 Pimedus (Kosmos I)
   3029 16:30 Türgi saun (Kosmos II)
   3015 16:30 Valentino: viimane keiser (Kumu auditoorium)
   3041 17:00 Unenäost ärkamine (Cinamon PÖFF I)
   3051 17:00 Vaikne kaos (Athena Keskus)
   3006 17:00 Mina olin siin (Kinomaja, Külaline: Režissöör René Vilbre ja näitleja Rasmus Kaljujärv)
   3011 17:30 Sidrunipuu (Vene Teater)
   3046 17:30 Operatsioon kodutee: kirjutades sõjast (Cinamon PÖFF II)
   3001 17:30 Veripunased hinged (Coca-Cola Plaza 2, Külaline: Režissöör Masaki Iwana)
   3035 18:00 Meresool (Sõprus)
   3021 18:00 Üheksandas taevas (Von Krahli Teater)
   3030 18:30 Liverpool (Kosmos II)
   3016 18:30 Ajast ja linnast (Kumu auditoorium)
   3007 19:00 Ezra (Kinomaja)
   3025 19:00 Vaikne valgus (Kosmos I)
   3047 19:30 Mozarti linn (Cinamon PÖFF II)
   3042 19:30 Kodu (Cinamon PÖFF I)
   3052 19:30 Katõn (Athena Keskus)
   3022 20:00 Erakordsed lood (Von Krahli Teater)
   3002 20:00 Pilt (Coca-Cola Plaza 2)
   3012 20:00 Vicky Cristina Barcelona (Vene Teater)
   3036 20:30 Hiljem (Sõprus)
   3031 20:30 Rahutu (Kosmos II)
   3017 20:30 Ooteruum (Kumu auditoorium)
   3008 21:00 Poiss, kes mängib Bamiyani Buddhadega (Kinomaja)
   3026 21:30 Piinakamber (Kosmos I)
   3013 22:00 Meretõkked (Vene Teater)
   3053 22:00 Jumal, inimene, koer (Athena Keskus)
   3043 22:00 Külaline (Cinamon PÖFF I)
   3048 22:00 Külaline (Cinamon PÖFF II)
   3032 22:30 Varblaste laul (Kosmos II)
   3003 22:30 Il Divo (Coca-Cola Plaza 2)
   3018 22:30 Mees köiel (Kumu auditoorium)
   3009 23:00 Usaldades armastust (Kinomaja)
   3037 23:00 Hea riist (Sõprus)
   3027 23:59 Märtrid (Kosmos I)
   3049 23:59 Vinyan (Cinamon PÖFF III)
Esmaspäev, 01.12.2008
   0160 14:00 Ben X (Kino Rubiin)
   0147 14:00 Getolapsed (Athena Keskus)
   0117 14:00 Memmepoeg (Kosmos I)
   0122 14:30 Kukkumine maa pealt (Kosmos II)
   0127 15:00 Dr. Alemán (Sõprus)
   0148 16:00 Väike mägi (Athena Keskus)
   0123 16:00 Manda Bala - Saada kuul (Kosmos II)
   0140 16:00 Võõras (Cinamon PÖFF I)
   0104 17:00 Nõukogude lugu (Kinomaja, Külaline: Režissöör Edvins Snore)
   0118 17:30 Delta (Kosmos I)
   0111 17:30 Maa ja tuhk (Kumu auditoorium)
   0128 17:30 O'Horten (Sõprus, Külaline: Näitleja Baard Owe)
   0144 17:30 Astmed (Cinamon PÖFF II)
   0101 17:30 Laine (Coca-Cola Plaza 2)
   0180 18:00 Moskva, Belgia (Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus)
   0141 18:00 Kapten Abu Raed (Cinamon PÖFF I)
   0149 18:00 Darfur nüüd (Athena Keskus)
   0124 18:00 Süütus (Kosmos II)
   0114 18:00 Vasakukäeline (Von Krahli Teater)
   0108 18:00 Kolm ahvi (Vene Teater)
   0105 19:00 Lõvipoeg (Kinomaja)
   0161 19:30 Meistrite kohvik (Kino Rubiin)
   0119 19:30 Lämbumine (Kosmos I)
   0145 19:30 Vabatahtmatud (Cinamon PÖFF II)
   0129 19:30 Maailm on suur ja lunastus luurab nurga taga (Sõprus, Külaline: Režissöör Stephan Komandarev)
   0112 20:00 Valentino: viimane keiser (Kumu auditoorium)
   0150 20:00 Mao Tse Tung (Athena Keskus)
   0115 20:00 Veripunased hinged (Von Krahli Teater)
   0102 20:00 Valss Bashiriga (Coca-Cola Plaza 2, Külaline: animaator Sefi Gayego)
   0125 20:30 Teel (Kosmos II)
   0142 20:30 Karistus (Cinamon PÖFF I)
   0109 20:30 Vikerkaaretegija (Vene Teater, Külaline: Näitleja Toomas Urb)
   0106 21:00 Jumala tall (Kinomaja)
   0120 21:30 Eliitrühm (Kosmos I)
   0130 22:00 Genova (Sõprus)
   0151 22:00 Gomorra (Athena Keskus)
   0146 22:00 Tulpan (Cinamon PÖFF II)
   0143 22:30 Külmunud jõgi (Cinamon PÖFF I)
   0126 22:30 Õnnelikult koos (Kosmos II)
   0110 22:30 Olen alati tahtnud gängster olla (Vene Teater)
   0103 22:30 Külm lõuna (Coca-Cola Plaza 2, Külaline: Režissöör Eva Sorhaug)
   0113 22:30 Mehhaaniline armastus (Kumu auditoorium)
   0116 22:30 Kolm miili Molkomist (Von Krahli Teater)
   0107 23:00 Ela ja mäleta (Kinomaja)
   0121 23:59 Vexille (Kosmos I)
Teisipäev, 02.12.2008
   0218 14:00 Fado (Kosmos I)
   0223 14:00 Hea riist (Kosmos II)
   0260 14:00 Mina olin siin (Kino Rubiin)
   0247 14:00 Max Minsky ja mina (Athena Keskus)
   0280 14:00 Muumide ohtlik jaanipäev (Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus)
   0228 15:00 Minu Marlon ja Brando (Sõprus)
   0204 15:30 Aja meistrid (Kinomaja, Külaline: Režissöör Mait Laas)
   0240 15:30 Rahutu (Cinamon PÖFF I)
   0224 16:00 Põlenud südamed (Kosmos II)
   0219 16:30 Ponyo mäe otsas (Kosmos I)
   0248 16:30 Happy-Go-Lucky (Athena Keskus)
   0270 17:00 Seinte vahel (Jõhvi Amadeus)
   0205 17:00 Kui ma olin partisan (Kinomaja, Külaline: Näitleja Gediminas Stropirstis)
   0229 17:00 Külm lõuna (Sõprus)
   0211 17:30 Hedi Slimane, minu elu (Kumu auditoorium)
   0201 17:30 Kärbes (Coca-Cola Plaza 2, Külaline: Produtsent Yevgeniy Gindilis)
   0244 17:30 Aeg antud surra (Cinamon PÖFF II)
   0215 17:30 Vangistuses: Ma tulin lennukilt, mis kukkus mägedesse (Von Krahli Teater)
   0281 18:00 Ümberpiiratud linn (Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus)
   0241 18:00 Suvetunnid (Cinamon PÖFF I)
   0208 18:00 Armastus ja teised kuritööd (Vene Teater)
   0225 18:00 Õndsus (Kosmos II)
   0261 19:00 Suudlustest, stringidest ja sõprusest (Kino Rubiin)
   0212 19:00 Kabuli laps (Kumu auditoorium)
   0206 19:00 Äikese pihtimused (Kinomaja)
   0230 19:00 Pilt (Sõprus)
   0249 19:00 Tagane, Saatan (Athena Keskus)
   0220 19:00 Maadleja (Kosmos I)
   0271 19:30 Jurjevi päev (Jõhvi Amadeus)
   0216 20:00 24 City (Von Krahli Teater)
   0245 20:00 Hüvasti, Solo (Cinamon PÖFF II)
   0202 20:00 Kolm tarka meest (Coca-Cola Plaza 2)
   0242 20:30 Still Walking (Cinamon PÖFF I)
   0209 20:30 Kirsiõied (Vene Teater)
   0226 20:30 Ela ja mäleta (Kosmos II)
   0250 21:00 Mees köiel (Athena Keskus)
   0231 21:00 Maakooliõpetaja (Sõprus)
   0213 21:00 Kui elu oli hea (Kumu auditoorium)
   0207 21:30 Valgete ööde pulmad (Kinomaja)
   0221 21:30 Il Divo (Kosmos I)
   0246 22:00 Lorna vaikimine (Cinamon PÖFF II)
   0217 22:30 Headuse laul (Von Krahli Teater)
   0203 22:30 Varblane (Coca-Cola Plaza 2)
   0227 22:30 Täiuslik päev (Kosmos II)
   0243 23:00 Hiljem (Cinamon PÖFF I)
   0210 23:00 Ükskord provintsis (Vene Teater)
   0251 23:00 Tsoon (Athena Keskus)
   0214 23:00 Kukkumine maa pealt (Kumu auditoorium)
   0232 23:30 Üle piiri (Sõprus)
   0222 23:59 Kottpea (Kosmos I)
Kolmapäev, 03.12.2008
   0348 14:00 Diskoussid (Athena Keskus)
   0360 14:00 Võitleja (Kino Rubiin)
   0380 14:00 Nõme müts! (Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus)
   0318 14:00 Ooteruum (Kosmos I)
   0332 15:00 Gomorra (Kumu auditoorium)
   0304 15:30 Aljoša (Kinomaja, Külaline: Režissöör Meelis Muhu)
   0328 15:30 Delta (Sõprus)
   0324 15:30 Eldorado (Kosmos II)
   0319 16:00 Lämbumine (Kosmos I)
   0344 16:00 Märts (Cinamon PÖFF II)
   0349 16:00 Püha raamatu vari (Athena Keskus)
   0340 16:30 Rumba (Cinamon PÖFF I)
   0305 17:00 Amatöör (Kinomaja)
   0381 17:00 Piinakamber (Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus)
   0301 17:30 Gulabi kuulujutud (Coca-Cola Plaza 2)
   0325 17:30 Tahoe järv (Kosmos II)
   0329 17:30 Kolm tarka meest (Sõprus)
   0350 18:00 Saatana inglid (Athena Keskus, Külaline: Režissöör Ahmed Boulane)
   0309 18:00 Must jää (Vene Teater)
   0345 18:00 Ajast ja linnast (Cinamon PÖFF II)
   0315 18:00 Patti Smith: eluunistus (Von Krahli Teater)
   0312 18:00 Valentino: viimane keiser (Kumu auditoorium)
   0320 18:00 Laine (Kosmos I)
   0341 18:30 Koer pureb koera (Cinamon PÖFF I)
   0306 19:00 Mao Tse Tung (Kinomaja)
   0370 19:00 Vicky Cristina Barcelona (Jõhvi Amadeus)
   0326 19:30 Duska (Kosmos II, Külaline: Režissöör Jos Stelling)
   0330 19:30 Kärbes (Sõprus)
   0346 20:00 Jumaldamine (Cinamon PÖFF II)
   0310 20:00 Pabersõdur (Vene Teater)
   0321 20:00 Varblane (Kosmos I)
   0302 20:00 Sügis (Coca-Cola Plaza 2, Külaline: Režissöör Özcan Alper)
   0351 20:30 Metsik põld (Athena Keskus)
   0316 20:30 Nad ütlevad, et ma olen ahv (Von Krahli Teater)
   0307 21:00 Humboldti maa (Kinomaja)
   0342 21:00 Vabatahtmatud (Cinamon PÖFF I)
   0361 21:00 Maailm on suur ja lunastus luurab nurga taga (Kino Rubiin)
   0327 22:00 Usaldades armastust (Kosmos II)
   0331 22:00 Ballast (Sõprus)
   0347 22:00 Vexille (Cinamon PÖFF II)
   0322 22:00 Valss Bashiriga (Kosmos I, Külaline: animaator Sefi Gayego)
   0313 22:00 Viktor %26 Rolf: sest me oleme seda väärt! (Kumu auditoorium)
   0317 22:30 Headuse laul (Von Krahli Teater)
   0311 22:30 Achilleus ja kilpkonn (Vene Teater)
   0303 22:30 Nälg (Coca-Cola Plaza 2)
   0343 23:00 Fermat' tuba (Cinamon PÖFF I)
   0352 23:00 Manda Bala - Saada kuul (Athena Keskus)
   0308 23:00 Seitse päeva (Kinomaja)
   0323 23:59 Šokolaad (Kosmos I)
Neljapäev, 04.12.2008
   0460 14:00 Mina olin siin (Forum Cinemas Astri)
   0414 14:00 Meresool (Kosmos I)
   0448 15:00 Nõme müts! (Athena Keskus)
   0419 15:00 Hüvasti, Solo (Kosmos II)
   0424 15:30 Diego portree: revolutsiooniline vaade (Sõprus)
   0404 16:00 Klucis. Kunstniku dekonstruktsioon (Kinomaja)
   0444 16:00 Kollane maja (Cinamon PÖFF II)
   0428 16:00 Elu olulised asjad (Kumu auditoorium)
   0440 16:30 Silmapilgutus (Cinamon PÖFF I)
   0420 17:00 Karistus (Kosmos II)
   0415 17:00 Tsoon (Kosmos I)
   0449 17:00 Kabuli laps (Athena Keskus)
   0401 17:30 Suvetunnid (Coca-Cola Plaza 2)
   0425 17:30 Sügis (Sõprus, Külaline: Režissöör Özcan Alper)
   0405/1 17:30 Elu ilma Gabriella Ferrita (Kinomaja, Külaline: Režissöörid Priit and Olga Pärn)
   0445 18:00 Minu Winnipeg (Cinamon PÖFF II)
   0461 18:00 Ükskord provintsis (Forum Cinemas Astri, Külaline: Režissöör Katja Shagalova)
   0411 18:00 Tagane, Saatan (Kumu auditoorium, Külaline: Režissöör Peter Entell)
   0441 18:00 Üheksandas taevas (Cinamon PÖFF I)
   0408 18:00 Jurjevi päev (Vene Teater)
   0416 19:00 Tagaajaja (Kosmos I)
   0421 19:00 Kukerpall kirstus (Kosmos II)
   0405/2 19:00 Kiri Annale (Kinomaja)
   0470 19:00 Ela ja mäleta (Jõhvi Amadeus)
   0450 19:00 Tokyo sonaat (Athena Keskus)
   0442 20:00 Üle piiri (Cinamon PÖFF I)
   0446 20:00 Fado (Cinamon PÖFF II)
   0426 20:00 Memmepoeg (Sõprus)
   0402 20:00 Lumi (Coca-Cola Plaza 2, Külaline: Näitlejatar Zana Marjanovic)
   0314 20:00 Kus on Osama Bin Laden? (Kumu auditoorium)
   0406 21:00 Šaht (Kinomaja)
   0409 21:00 Hirmõnnelik (Vene Teater)
   0422 21:00 Salamandra (Kosmos II)
   0451 21:30 Vaikne valgus (Athena Keskus)
   0447 22:00 Eeden (Cinamon PÖFF II)
   0427 22:00 Gulabi kuulujutud (Sõprus)
   0417 22:00 Nälg (Kosmos I)
   0413 22:00 Las Meninas (Von Krahli Teater)
   0403 22:30 Kahe jalaga hobune (Coca-Cola Plaza 2)
   0443 22:30 Märtrid (Cinamon PÖFF I)
   0412 22:30 O'Horten (Kumu auditoorium)
   0423 23:00 Araabia ööd (Kosmos II)
   0407 23:00 Jumalad (Kinomaja)
   0410 23:00 Wendy ja Lucy (Vene Teater)
   0418 23:59 Vinyan (Kosmos I)
Reede, 05.12.2008
   0580 12:00 Leroy (Kärdla Kultuurikeskus)
   0518 14:00 Tantsija (Kosmos I)
   0560 14:00 Tuhkatriinu 4x4 (Forum Cinemas Astri)
   0531 14:00 Nõukogude lugu (Sõprus)
   0523 14:30 Kus on Osama Bin Laden? (Kosmos II)
   0540 15:00 Kui elu oli hea (Cinamon PÖFF I)
   0544 15:30 Õnnelikult koos (Cinamon PÖFF II)
   0503 15:30 Putukatreener (Kinomaja)
   0527 16:00 Karamazovid (Sõprus)
   0514 16:00 Zift (Von Krahli Teater)
   0570 16:00 Kaks maailma (Kuressaare Diva)
    16:00 Minu Winnipeg (Kumu auditoorium)
   0519 16:30 Jumaldamine (Kosmos I)
   0541 17:00 Achilleus ja kilpkonn (Cinamon PÖFF I)
   0504 17:00 Kaotus (Kinomaja, Külaline: Produtsent Inga Jasulaityte)
   0545 17:30 Elu olulised asjad (Cinamon PÖFF II)
   0549 18:00 Pabersõdur (Athena Keskus)
   0511 18:00 Taeva süda (Kumu auditoorium)
   0508 18:00 Katõn (Vene Teater)
   0515 18:00 Silmapilgutus (Von Krahli Teater)
   0528 18:00 Marutaud (Sõprus)
   0561 18:00 Eliitrühm (Forum Cinemas Astri)
   0520 19:00 Võõras (Kosmos I, Külaline: Režissöör Jukka-Pekka Valkeapää ja näitleja Vitali Bobrov)
   0505 19:00 Püha raamatu vari (Kinomaja, Külaline: Režissöör Arto Halonen)
   0581 19:00 Vikerkaaretegija (Kärdla Kultuurikeskus)
   0571 19:00 Ooteruum (Kuressaare Diva)
   0516 19:30 Häbist purunenud Buddha (Von Krahli Teater)
   0542 19:30 Lämbumine (Cinamon PÖFF I)
   0546 19:30 Lämbumine (Cinamon PÖFF II)
   0529 20:00 Suvetunnid (Sõprus)
   0512 20:00 Jumal, inimene, koer (Kumu auditoorium)
   0501 20:00 Mozarti linn (Coca-Cola Plaza 2, Külaline: Režissöör Jeon Kyu-hwan)
   0525 20:00 Revanš (Kosmos II)
   0509 20:30 Metsik põld (Vene Teater)
   0550 20:30 Valss Bashiriga (Athena Keskus)
   0506 21:00 Absurdistan (Kinomaja)
   0543 21:30 Pimedus (Cinamon PÖFF I)
   0521 21:30 Ajariismed - redux (Kosmos I)
   0547 21:30 Maakooliõpetaja (Cinamon PÖFF II)
   0517 21:30 Koos Gilberti ja George'iga (Von Krahli Teater)
   0530 22:30 Linnulaul (Sõprus)
   0551 22:30 Kolm tarka meest (Athena Keskus)
   0526 22:30 Põlenud südamed (Kosmos II, Külaline: Režissöör Ahmed El Maanouni)
   0510 22:30 Louise-Michel (Vene Teater)
   0513 22:30 Märts (Kumu auditoorium)
   0502 22:30 Külaline (Coca-Cola Plaza 2)
   0507 23:00 Kottpea (Kinomaja, Külaline: näitleja Ross Partridge)
   0548 23:59 Hea, halb ja kummaline (Cinamon PÖFF III)
   0522 23:59 Seitse päeva (Kosmos I)
Laupäev, 06.12.2008
   0670 12:00 Must jää (Kuressaare Diva)
   0645 13:00 Põgenike lood (Cinamon PÖFF II)
   0651 13:00 Ponyo mäe otsas (Athena Keskus)
   0624 14:00 Kodu (Kosmos II)
   0640 14:00 Külm lõuna (Cinamon PÖFF I)
   0610 14:00 Viktor %26 Rolf: sest me oleme seda väärt! (Kumu auditoorium)
   0603 14:30 Unenäost ärkamine (Kinomaja)
   0629 14:30 Lugu 52 (Sõprus)
   0619 14:30 Lorna vaikimine (Kosmos I)
   0615 14:30 Kolm miili Molkomist (Von Krahli Teater)
   0680 15:00 Diskoussid (Kärdla Kultuurikeskus)
   0671 15:00 Kirsiõied (Kuressaare Diva)
   0611 15:30 Ballast (Kumu auditoorium)
   0652 15:30 Sügis (Athena Keskus, Külaline: Rezissöör Özcan Alper)
   0646 15:30 Suve raamat (Cinamon PÖFF II)
   0641 16:00 Memmepoeg (Cinamon PÖFF I)
   0625 16:00 Rumba (Kosmos II)
   0604 16:30 Väike mägi (Kinomaja)
   0620 17:00 Eeden (Kosmos I)
   0616 17:00 Naabruskonna kangelased (Von Krahli Teater, Külaline: Režissöör Jovan Arsenic)
   0630 17:00 Lumi (Sõprus)
   0660 17:00 Jurjevi päev (Forum Cinemas Astri)
   0612 17:30 Boogie (Kumu auditoorium)
   0647 17:30 O, pai, o - vaata vaid! (Cinamon PÖFF II)
   0672 18:00 Meistrite kohvik (Kuressaare Diva)
   0642 18:00 Fermat' tuba (Cinamon PÖFF I)
   0653 18:00 Nälg (Athena Keskus)
   0681 18:00 Lõvikoobas (Kärdla Kultuurikeskus)
   0626 18:00 Kuu ja teised armukesed (Kosmos II, Külaline: Produtsendid Alexander Martens, Susan Karolewski)
   0608 18:00 Pandora laegas (Vene Teater)
   0605 19:00 Darfur nüüd (Kinomaja, Külaline: Režissöör Ted Braun)
   0621 19:00 Koer pureb koera (Kosmos I)
   0631 19:30 Kahe jalaga hobune (Sõprus)
   0617 19:30 Vasakukäeline (Von Krahli Teater)
   0661 19:30 Laine (Forum Cinemas Astri)
   0648 19:30 Leegitsev ookean (Cinamon PÖFF II)
   0601 20:00 Rachel abiellub (Coca-Cola Plaza 2)
   0643 20:00 Wendy ja Lucy (Cinamon PÖFF I)
   0613 20:30 Mine rahus, Jamil (Kumu auditoorium)
   0654 20:30 Gulabi kuulujutud (Athena Keskus)
   0627 20:30 Armastus ja teised kuritööd (Kosmos II, Külaline: Režissöör Stefan Arsenijevic)
   0606 21:00 Minu Winnipeg (Kinomaja)
   0622 21:30 Humboldti maa (Kosmos I, Külaline: režissöör/stsenarist Danny Jacobs)
   0632 22:00 Vaikne kaos (Sõprus)
   0618 22:00 Mozarti linn (Von Krahli Teater, Külaline: Režissöör Jeon Kyu-hwan)
   0662 22:00 Kärbes (Forum Cinemas Astri)
   0682 22:00 Usaldades armastust (Kärdla Kultuurikeskus)
   0644 22:00 Maadleja (Cinamon PÖFF I)
   0649 22:00 Maadleja (Cinamon PÖFF II)
   0614 22:30 Hüvasti, Solo (Kumu auditoorium)
   0628 22:30 Vaikne valgus (Kosmos II)
   0602 22:30 Tsoon (Coca-Cola Plaza 2)
   0609 22:30 Tulpan (Vene Teater)
   0655 23:00 Delta (Athena Keskus)
   0607 23:00 Kelmide pidusöök (Kinomaja)
   0650 23:59 Šokolaad (Cinamon PÖFF III)
   0623 23:59 Metsatalu (Kosmos I)
Pühapäev, 07.12.2008
   0770 12:00 Torm (Kuressaare Diva)
    12:00 Suvetunnid (Sõprus)
   0734 13:00 Jay McCarroll: 11 minutit (Von Krahli Teater)
   0703 14:00 Šaht (Kinomaja)
   0724 14:00 Faro - vete jumalanna (Kosmos II)
   0729 14:00 Happy-Go-Lucky (Sõprus)
   0749 14:00 Hedi Slimane, minu elu (Athena Keskus)
   0712 14:00 Taeva süda (Kumu auditoorium)
   0721 14:30 Tagaajaja (Kosmos I)
   0744 14:30 Marutaud (Cinamon PÖFF II)
   0740 15:00 Varblaste laul (Cinamon PÖFF I)
   0708 15:00 Külmunud jõgi (Vene Teater)
   0717 15:30 Goodnight Irene (Von Krahli Teater)
   0750 15:30 Vangistuses: Ma tulin lennukilt, mis kukkus mägedesse (Athena Keskus)
   0713 16:00 Linnulaul (Kumu auditoorium)
   0704 16:00 Jumalad (Kinomaja)
   0725 16:00 Külaline (Kosmos II)
   0730 16:30 Tantsija (Sõprus)
   0745 16:30 Meresool (Cinamon PÖFF II)
   0722 17:00 Seitse päeva (Kosmos I)
   0780 17:00 Armastus on pime (Kärdla Kultuurikeskus)
   0741 17:00 Kus on Osama Bin Laden? (Cinamon PÖFF I)
   0709 17:30 Still Walking (Vene Teater)
   0751 18:00 Jay McCarroll: 11 minutit (Athena Keskus)
   0714 18:00 Louise-Michel (Kumu auditoorium)
   0718 18:00 Õli vee peal (Von Krahli Teater)
   0705 18:00 Operatsioon kodutee: kirjutades sõjast (Kinomaja)
   0726 18:00 Aeg antud surra (Kosmos II)
   0731 18:30 Pandora laegas (Sõprus)
   0742 19:00 Seinte vahel (Cinamon PÖFF I)
   0746 19:00 Seinte vahel (Cinamon PÖFF II)
   0781 19:00 Sidrunipuu (Kärdla Kultuurikeskus)
    19:30 Leegitsev ookean (Kosmos I)
   0715 20:00 Achilleus ja kilpkonn (Kumu auditoorium)
   0701 20:00 See on vaba maailm (Coca-Cola Plaza 2)
   0710 20:00 Vinyan (Vene Teater)
   0719 20:30 Naabruskonna kangelased (Von Krahli Teater)
   0727 20:30 Koer pureb koera (Kosmos II)
   0752 20:30 Valentino: viimane keiser (Athena Keskus)
   0732 21:00 Eldorado (Sõprus)
   0782 21:30 Valgete ööde pulmad (Kärdla Kultuurikeskus)
   0743 21:30 Piinakamber (Cinamon PÖFF I)
   0747 21:30 Piinakamber (Cinamon PÖFF II)
   0711 22:00 Kapten Abu Raed (Vene Teater)
   0702 22:30 Jumaldamine (Coca-Cola Plaza 2)
   0716 22:30 Pabersõdur (Kumu auditoorium)
   0753 22:30 Import/eksport (Athena Keskus)
   0720 22:30 Joomine päevasel ajal (Von Krahli Teater)
   0723 22:30 Eliitrühm (Kosmos I)
   0707 22:30 Tulpan (Kinomaja)
   0728 23:00 Hiljem (Kosmos II)
   0733 23:00 Koidupiir (Sõprus)
   0748 23:59 Ajariismed - redux (Cinamon PÖFF III)

prg. mart kalmo