Kohtu filmitegijaga!
Allpool märgitud seanssidel on filmitegija(d) ise kohal ning linastuse eel või järel lahkelt valmis vaatajate küsimustele vastama. Tule ja uuri filmi valmimise telgitalguseid tegijailt otse. 

28. november
20:30 Cinamon I, VIKERKAARETEGIJA - Toomas Urb (näitleja)

29. november
15:00 Kinomaja, TOOMIKU FILM - Marko Raat (režissöör)
17:00 Kinomaja, TAARKA - Ain Mäeots (režissöör)
19:00 Kinomaja, SAATANA INGLID - Ahmed Boulane (režissöör)
20:00 Coca-Cola Plaza, MAAILM ON SUUR JA LUNASTUS LUURAB NURGA TAGA - Stephan Komandarev (režissöör)
21:00 Kosmos II, VAHEPEALSED PÄEVAD - Lola Randl (režissöör)

30. november
14:00 Sõprus, MOSKVA, BELGIA - Christophe van Rompaey (režissöör)
15:30 Kinomaja, KOLM MEEST JA KALATIIK - Uldis Cekulis (produtsent)
17:00 Kinomaja, MINA OLIN SIIN - René Vilbre (režissöör), Rasmus Kaljujärv (näitleja) ja Doris Tislar (näitleja)
17:30 Coca-Cola Plaza, VERIPUNASED HINGED - Masaki Iwana (režissöör)

1. detsember
17:00 Kinomaja, NÕUKOGUDE LUGU - Edvins Snore (režissöör)
17:30 Sõprus, O'HORTEN - Baard Owe (näitleja)
19:30 Sõprus, MAAILM ON SUUR JA LUNASTUS LUURAB NURGA TAGA - Stephan Komandarev (režissöör)
20:00 Coca-Cola Plaza, VALSS BASHIRIGA - Sefi Gayego (animaator)
20:30 Vene Teater, VIKERKAARETEGIJA - Toomas Urb (näitleja)
22:30 Coca-Cola Plaza, KÜLM LÕUNA - Eva Sorhaug (režissöör)

2. detsember
15:30 Kinomaja, AJA MEISTRID - Mait Laas (režissöör)
17:30 Coca-Cola Plaza, KÄRBES - Yevgeniy Gindilis (produtsent)
19:00 Kinomaja, KUI MA OLIN PARTISAN - Gediminas Stropirstis (näitleja)

3. detsember
15:30 Kinomaja, ALJOŠA - Meelis Muhu (režissöör)
18:00 Tartu, Athena Keskus, SAATANA INGLID - Ahmed Boulane (režissöör)
19:30 Kosmos II, DUSKA - Jos Stelling (režissöör)
20:00 Coca-Cola Plaza, SÜGIS - Özcan Alper (režissöör)
22:00 Kosmos I, VALSS BASHIRIGA - Sefi Gayego (animaator)

4. detsember
17:30 Sõprus, SÜGIS - Özcan Alper (režissöör)
17:30 Kinomaja, ELU ILMA GABRIELA FERRITA - Priit ja Olga Pärn (režissöörid)
18:00 Narva, Forum Cinemas Astri, ÜKSKORD PROVINTSIS - Katja Shagalova (režissöör)
18:00 Kumu auditoorium, TAGANE, SAATAN - Peter Entell (režissöör)
20:00 Coca-Cola Plaza, LUMI - Zana Marjanovic (näitlejatar)

5. detsember
17:00 Kinomaja, KAOTUS - Inga Jasulaityte (produtsent)
19:00 Kinomaja, PÜHA RAAMATU VARI - Arto Halonen (režissöör)
19:00 Kosmos I, VÕÕRAS - Jukka-Pekka Valkeapää (režissöör) ja Vitali Bobrov (näitleja)
19:00 Kärdla, VIKERKAARETEGIJA - Toomas Urb (näitleja)
20:00 Coca-Cola Plaza, MOZARTI LINN - Jeon Kyu-hwan (režissöör)
22:30 Kosmos II, PÕLENUD SÜDAMED - Ahmed El Maanouni (režissöör)
23:00 Kinomaja, KOTTPEA - Ross Partridge (näitleja)

6. detsember
15:30 Tartu, Athena Keskus, SÜGIS - Özcan Alper (režissöör)
17:00 Von Krahli Teater, NAABRUSKONNA KANGELASED - Jovan Arsenic (režissöör)
18:00 Kosmos II, KUU JA TEISED ARMUKESED - Alexander Martens, Susan Karolewski (produtsendid)
19:00 Kinomaja, DARFUR NÜÜD - Ted Braun (režissöör)
20:30 Kosmos II, ARMASTUS JA TEISED KURITÖÖD - Stefan Arsenijevic (režissöör)
21:30 Kosmos I, HUMBOLDTI MAA - Danny Jacobs (režissöör-stsenarist)
22:00 Von Krahli Teater, MOZARTI LINN - Jeon Kyu-hwan (režissöör)

 

prg. mart kalmo